conferințele internaționale puck, ediția a-II-a | tehnici de expresie în teatrul de animație

Ne bucurăm să anunțăm debutul celei de-a doua ediții a ????????????????????????????????????̦???????????????? ????????????????????????????????̦???????????????????????? ????????????????, ce se va derula anul acesta sub umbrela tematică ???????????????????????????? ???????? ???????????????????????????????? ????̂???? ???????????????????????????? ???????? ????????????????????????̦????????.
La fel ca anul trecut, ne propunem să aducem împreună profesioniști din domeniul teatrului de animație pentru a împărtăși bune practici de lucru și a deschide un dialog între instituții de profil din România și nu numai.
???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????̦????????

???????? ????????????????????????????????????
????????.???????? – ????????.????????
Susținerea lucrărilor realizate de Ana Crăciun-Lambru (regizoare), Octavian Szalad (redactor Teatrul Azi), Adela Moldovan (actriță, regizoare), Denisa Ciocoiu (PR Teatrul de Copii și Tineret „GONG”), Florin Suciu (actor, co-manager Teatrul Magic Puppet) și Delia Gavlițchi (regizoare, manager MINI Reactor)