Deschiderea oficială a anului universitar 2024/2025

Conducerea Facultății de Teatru și Film vă invită luni, 30 septembrie 2024, la deschiderea oficială a anului universitar 2024-2025. Evenimentul se va desfășura în curtea Facultății de Teatru și Film (str. Kogălniceanu, nr. 4) începând cu ora 12:00, conform programului de mai jos.

12:00 – 13:00: Deschiderea oficială

• Cuvânt de bun venit al Conf. univ. dr. Claudiu TURCUȘ, decanul Facultății de Teatru și Film
  • Intervenția Lector univ. dr. Mihai PEDESTRU, prodecan responsabil de relația cu studenții
  • Intervenția Conf. univ. dr. VIRGINÁS Andrea, prodecan responsabil de linia maghiară și cercetare