Rezultatele selecţiei la nivel Master pentru mobilităţi ERASMUS

Rezultatele selecţiei la  nivel Master pentru mobilităţi ERASMUS+  din data de 20/10/2015 pentru semestrul al 2-lea al anului universitar 2015/2016

Au fost admişi candidaţii:

• Bartincki Tamara, la University of Theatre and Film Arts, Budapest, Ungaria, HU  BUDAPEST37. Domeniul:  Audiovisual Technique and Media, cod 0211.
  • Bec Norbert, la University of Theatre and Film Arts, Budapest, Ungaria, HU  BUDAPEST37. Domeniul:  Audiovisual Technique and Media, cod 0211.
  • Gnatiuc Ion, la Anadolu University, Turcia, TR ESKISEH01. Domeniul: Cinema and Tv, cod 0211.

Notă: Universitatea din Budapesta oferă 1 singur loc pentru nivel Master, celălalt fiind în prezent doar pentru nivel Licenţă, fără posibilitatea de redistribuire, deci s-a impus o departajare din partea universităţii din Budapesta.