Posibilitate de cazare în Campus Hașdeu în perioada pregătirii/admiterii

Pentru un loc de cazare în perioada pregătirii/admiterii, este nevoie de o cerere și o copie după cartea de identitate. Aceste documente trebuie trimise pe adresa social@ubbcluj.ro sau depuse la Serviciul Social al UBB, str. I. C. Bratianu, nr 14, în intervalul orar 8-16, cu cel puțin 3 zile înainte de data solicitată pentru cazare. Locurile de cazare sunt disponibile pentru cei care nu au domiciliul stabil în Municipiul Cluj-Napoca sau locuiesc la mai mult de 20 km de Cluj-Napoca.

Plata cazării se poate face astfel: În numerar sau card, la administația Căminului Studențesc nr.3, de luni până vineri, în intervalul orar 7-15.

Workshop de imagine

Grupa de imagine de la FTT a participat la un workshop practic la studioul Schneider Productions din Sebeș, unde s-au

The Script Contest

The Script Contest deschide astăzi înscrierile pentru cea de-a patra ediție a concursului. Organizat de Asociația de Dezvoltare a Filmului