Noua pagină web a Facultății de Teatru și Televiziune

Facultatea de Teatru și Televiziune vă anunță implementarea unei noi pagini web. Noua adresă va fi www.teatrutv.ro. Momentan, ea se află în proces de construcție, urmând ca viitoarele schimbări să fie anunțate. Până atunci, vechea pagină disponibilă la adresa www.teatrutv.ubbcluj.ro va fi funcțională. Tot pe vechea pagină veți găsi informațiile necesare pentru admitere, licențe, regulamente etc.

Până la finalizarea tranziției, vă mulțumim pentru înțelegere și vă invităm să ne trimiteți sugestiile sau observațiile dumneavoastră la adresa cosmin.cret@ubbcluj.ro.

Revista Copilot

Copilot este un cercetaș care investighează schimbarea și urmărește critic modul în care atât artele, cât și inițiativele socio-educaționale țin

Concurs posturi didactice (update)

Tema prezentării probei orale 27.01.2020 ora 12.00 Lector – poziția 45, Departamentul de Cinematografie și Media: Rolul și importanța mișcării