Categorii echipamente

 

KARI TANÁCS

Színház és Film Kar Tanácsa, 2020-2024

Prof. univ. dr. Liviu Malița

Prof. univ. dr. Liviu Malița

Decan

liviu.malita@ubbcluj.ro

 

Conf. univ. dr. habil Claudiu Turcuș


Conf. univ. dr. habil. Claudiu Turcuș

Prodecan

claudiu.turcus@ubbcluj.ro

Lector. univ. dr. Bartha Katalin Ágnes


Lector univ. dr. Bartha Katalin Ágnes

Prodecan

katalin.agnes.bartha@ubbcluj.ro

Conf. univ. dr. Raluca Sas-Marinescu

 

 

Conf. univ. dr. Raluca Sas-Marinescu

 

raluca.sas@ubbcluj.ro

Conf. univ. dr. Mihai Filip Odangiu

Conf. univ. dr. Mihai Filip Odangiu

Reprezentant, Departamentul de Teatru

 

mihai.odangiu@ubbcluj.ro

Lect. univ. dr. Szilágyi-Palkó Csaba

Lect. univ. dr.  Szilágyi-Palkó Csaba

 

csaba.szilagyi@ubbcluj.ro

Conf. univ. dr. Gelu Badea

conf univ. dr. Gelu Badea

gelu.badea@ubbcluj.ro

Lector univ. dr. Daniel Iftene

Lector univ. dr. Daniel Iftene

Director, Departamentul Cinematografie și Media

 

 

Lector univ. dr. Ligia Smarandache

Lector univ. dr. Ligia Smarandache

Reprezentant, Departamentul Cinematografie și Media

 

ligia.smarandache@ubbcluj.ro

 

 

Conf. univ. dr. habil. Ioan Pop-Curșeu

Conf. univ. dr. habil. Ioan Pop-Curșeu

Reprezentant, Departamentul Cinematografie și Media

 

ioan.pop-curseu@ubbcluj.ro

 

 

Lector univ. dr. Csibi László

Lector univ. dr. László Csibi

Director Departamentul Maghiar de Cinematografie și Media

 

laszlo.csibi@ubbcluj.ro

 

Prof univ. dr. Laura Pavel Teutișan

Prof. univ. dr. Laura Pavel Teutișan

Director, Școala Doctorală de Teatru și Film

 

laura.teutisan@ubbcluj.ro

 

Mădălina Pojoga Drd.

Doctorand Mădălina Pojoga

Reprezentant doctoranzi

 

madalina.pojoga@ubbcluj.ro

 

 

Alexandru-Florin Rădulea

Studentul Alexandru-Florin Rădulea

Reprezentant studenți Departamentul de Teatru

 

alexandru.radulea@stud.ubbcluj.ro

 

 

 

Philip Găicean

Studentul Philip Găicean

Reprezentant, Departamentul Cinematografie și Media – Cancelar

 

philip.gaicean@stud.ubbcluj.ro

 

Gáspár-Barra Szilárd

Studentul Gáspár-Barra Szilárd

Reprezentant studenți Departamentul de Teatru – linia maghiară

 

szilard.gaspar-barra@ubbcluj.ro

 

Színház és Film Kar Szenátusa, 2020-2024

Lector Univ. Dr. Mihai Pedestru

Lector univ. dr. Mihai Pedestru

Reprezentant, Departamentul de Teatru

 

mihai.pedestru@ubbcluj.ro

 

 

Prof. univ. dr. habil. Rodica Mocan

Prof. univ. dr. habil. Rodica Mocan

Reprezentant, Departamentul de Cinematografie și Media

 

 

rodica.mocan@ubbcluj.ro

 

Lect. univ. dr Zágoni Balázs

Lector univ. dr. Zágoni Balázs

Reprezentant, Departamentul Maghiar de Teatru și Departamentul de Cinematografie și Media (linia maghiară)

 

 

balazs.zagoni@ubbcluj.ro