Gradații de merit pentru cadrele didactice

Facultatea de Teatru și Televiziune pune la dispoziție 4 gradații de merit pentru cadrele didactice:

• Departamentul de Teatru – 1 loc disponibil;
  • Departamentul de Cinematografie și Media  – 2 locuri disponibile;
  • Departamentul Maghiar de Teatru – 1 loc disponibil.

Pentru aceste locuri se organizează, în condițiile legii, concurs conform calendarului de mai jos. Metodologia de concurs poate fi consultată pe grupul departamentului. Dosarele se depun la Secretariatul Facultății în programul cu publicul.

Concurs pentru acordarea gradațiilor de merit, Septembrie 2017

• 22, 25 și 26 Septembrie – înscrierea candidaților
  • 27 Septembrie – evaluarea candidaților de către comisia de evaluare și afișarea rezultatelor evaluării
  • 28 – 29 Septembrie (orele 15) – depunerea contestațiilor