FELVÉTELI FELKÉSZÍTŐ BBTE – Film és Média Szak

MAGYAR NYELVEN

A felkészítő workshopok alatt a jelentkezők megismerkedhetnek a felvételi két szakaszának a próbatételeivel valamint a fotós portófólió vagy a videoklip elkészítésének és bemutatásának feltételeivel.

Lehet egész napos workshopokra jelentkezni, vagy külön-külön bármelyikre. Egy workshop ára/2 óra = 40 RON. Jelentkezéskor fel kell mutatni a tanárnak a kifizetett számlát. Számla kifizetési lehetőségek: 1- A kar kasszájába: Hétfő-Csütörtök 12:30-14:00. 2- Postai átutaláson az egyetem kontójára: Universitatea Babes-Bolyai, Nr. RO35TREZ21620F330500XXXX, Trezoreria Cluj, (Kincstár és nem Bank!) COD: 4305849, a következő megjegyzéssel: Taxă pregătire admitere pentru Facultatea de Teatru şi Televiziune. Cím: str. Mihail Kogălniceanu (utca), Nr. 4, 400000-Cluj-Napoca, Romania.

GDE Error: Requested URL is invalid

The Script Contest

The Script Contest deschide astăzi înscrierile pentru cea de-a patra ediție a concursului. Organizat de Asociația de Dezvoltare a Filmului

Binary Worlds Colliding