Cursuri de la alte facultăți

Stimati studenti,

Conform regulamentelor UBB cu privire la desfasurarea procesului educational, fiecare dintre dumneavoastra are posibilitatea de a opta, in contul disciplinelor optionale prevazute in planul de invatamant, si pentru cursuri de la alte facultati ale universitatii noastre.

Prin urmare, avem placerea de a va invita luni, 26 mai 2014, la ora 17:00, la sediul Facultatii de Teatru si Televiziune (Str. Mihail Kogalniceanu, Nr. 4), in Sala Cinema (43) de la mansarda, la un eveniment de promovare a ofertei de cursuri optionale a Departamentului Cinematografie si Media, nivel licenta si master.

In documentul atasat acestui mesaj, gasiti detalii privind programul evenimentului si descrieri ale tuturor disciplinelor propuse. Va asteptam!

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)