Anunț important pentru Licență și Disertație

Începând cu data de 15.06.2020 ora 8.00 până în data de 20.06.2020 ora 24.00, veți avea posibilitatea să vă încărcați lucrările de licență/disertație și proiectul profesional/caiet de regie/mapă/portofoliu/produs audio-vizual, pe linkul primit pe adresa de email lăsată la înscriere. Studenții care și-au schimbat adresa de email sunt rugați să comunice noua adresă pe depcm.teatrufilm@ubbcluj.ro

În urma verificării de către profesorul coordonator, veți primi indicații de modificare sau acceptul acestuia pentru înscrierea la examenul de finalizare a studiilor.

Din data de 22.06.2020 ora 8.00 până în 25.06.2020 ora 14.00, veți putea încărca varianta finală a lucrării de licență/disertație (acceptată de profesorul coordonator) precum și proiectul profesional/caiet de regie/mapă/portofoliu/produs  audio-vizual, împreună cu documentele de mai jos:

• Cererea de înscriere (semnată)
  • Fișa de înscriere (semnată) pe care se trece Titlul lucrării și numele și gradul didactic al profesorului coordonator
  • Copie Certificat de naștere
  • Copie Carte de Identitate
  • Declarația pe proprie răspundere privind originalitatea lucrării (semnată)

Link-ul pe care se pot încărca îl veți primi tot pe adresa de email lăsată la înscriere.

Secretariatul va trimite tuturor studenților confirmarea de primire, iar studenților cărora le lipsesc documente, vor primi lista documentelor lipsă.